Blog  

 • 24/09/2021 0 Komentarze
  Praktyczne gabloty dla firm – szeroka funkcjonalność gabloty dla firm

  Choć komunikacja wewnątrz przedsiębiorstw przeszła mocną przemianę na przestrzeni ostatnich dekad, a cyfrowe rozwiązania zdają się dominować przepływ informacji, nie oznacza to, że klasyczne metody straciły na efektywności. Przeciwnie — praktyczne gabloty dla firm nadal cieszą się dużą popularnością. Geniusz tego rozwiązania leży w prostocie, a ogromna uniwersalność dodatkowo rozszerza zakres zastosowań, a co za tym idzie, potencjalnych korzyści dla Ciebie oraz Twoich klientów.

  Dowiedz się więcej
 • 24/09/2021 0 Komentarze
  Gdzie może przydać się gablota wisząca? Różne zastosowania

  W oczach większości, najważniejszą funkcją gabloty wiszącej jest to, że ma po prostu wisieć — ten fakt nie ulega wątpliwości. Jednak drążąc ten temat nieco głębiej, okazuje się, że tego rodzaju konstrukcję odgrywają całą masę istotnych ról, stanowiąc skuteczny środek przekazywania informacji w wielu miejscach — od urzędów pocztowych, aż po szkoły i szpitale. W tym wpisie nieco niżej pochylimy się nad potencjalnymi zastosowaniami tych elementów, omawiając również miejsca, w których robią one furorę.

  Dowiedz się więcej
 • 24/09/2021 0 Komentarze
  Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne - czyli co powinieneś wiedzieć przed zakupem

  Można by rzec, że gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne to stosunkowo proste konstrukcje, które nie wymagają wiele uwagi i zrozumienia. Nie jest to wcale dalekie od prawdy, jest jednak kilka istotnych rzeczy, które warto wiedzieć przed zakupem tego typu elementów. Poniżej omawiamy najważniejsze cechy takich produktów, jak również ich rodzaje oraz zalety z punktu widzenia użytkownika.

  Dowiedz się więcej
 • 24/09/2021 0 Komentarze
  Do czego mogą przydać się gabloty ogłoszeniowe?

  Większość z nas uważa, że gabloty ogłoszeniowe — poniekąd zgodnie ze swoją nazwą — nadają się wyłącznie do prezentacji krótkich informacji i aktualności. Nic bardziej mylnego! Tak naprawdę lista potencjalnych zastosowań jest długa i różnorodna. Od materiałów dydaktycznych, aż po eksponaty muzealne — możliwości jest wiele, a jedynym ograniczeniem wyobraźnia. Poniżej krótko omawiamy najważniejsze zastosowania dla tego typu obiektów.

  Dowiedz się więcej
 • 24/09/2021 0 Komentarze
  Gabloty wolnostojące - czyli sposób na ekspozycje ogłoszeń bez konieczności wieszania gabloty

  Brak wolnego miejsca na ścianie — lub ściany w ogóle — wcale nie musi oznaczać, że nie możesz powiesić ogłoszenia! W tym przypadku z pomocą przychodzą gabloty wolnostojące, które przydadzą się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wystarczy kilka minut na rozstawienie, aby zyskać widoczną i stosunkowo dużą przestrzeń na reklamę, ogłoszenia, materiały dydaktyczne, a nawet eksponaty. Poniżej omawiamy najważniejsze zalety tego rozwiązania, jednocześnie wskazując obszary, w których najlepiej się ono sprawdzi.

  Dowiedz się więcej